Kilka Informacji !

1. Znamy już przyszłych rywali grupowych.
Tabela została zamieszczona na zdjęciu profilowym posta.
Podczas rozgrywek wyniki oraz punktację będziecie mogli Państwo śledzić na stronie www.mzpn.pl
Nasza liga : III Liga D1 Młodzik Grupa 2

2. Treningi w sierpniu :
Poniedziałek : 18:30 - 20:00 Boisko C
Środa 18:30 - 20:00 Orlik Stawowa
Czwartek 17:00 - 18:30 Boisko C
Treningi zaczynamy po powrocie z obozu : pierwsze zajęcia 15.08.2018r.

3. Informację obóz 2018 !

Informacja o III turnusie obozu

Drodzy rodzice!
Wyjazd na III turnus w dniu 05.08 (niedziela) o godz. 9.00. Zbiórka o 8.30 na stadionie Marcovii. Autokar będzie podstawiony ok. 8.00.

Prosimy pamiętać o zapakowaniu na wyjazd następujących rzeczy:
czapka z daszkiem, bidon/woda dostępna cały czas w dystrybutorach, duży ręcznik plażowy, mały ręcznik, worek lub plecak, klapki, korki lub żwirówki, dwie koszulki treningowe, polówka, spodenki, dresy , ortalion , strój meczowy zielony oraz żółty (ogólnie wszystkie rzeczy sportowe klubowe).

Karty obozowe dostępne na stronie UKS Marki w zakładce "zgłoszenia". W dniu wyjazdu trzeba oddać wypełnioną kartę obozową !

Prosimy nie dawać aerozoli na komary. Opieka medyczna jest w ośrodku całą dobę.

Do zobaczenia!

4. Przypominam, że zgodnie z nowymi deklaracjami, które wypełnialiście Państwo na początku sezonu należy opłacać składkę członkowską przez cały rok. Nie jest to opłata za jednostki treningowe także za miesiąc lipiec, również musicie Państwo wykonać przelew.

5. Chłopcom przypominam o pracy domowej. Powoli kończy mi się cierpliwość i nie ukrywam, że zorganizowane drobne nagrody z czasem mogą przepaść.

PS. W razie pytań proszę pisać bądz dzwonić. Pozdrawiam