Transport na mecz Legia - Lechia

W dniu 2 kwietnia (sobota) wybieramy się na mecz piłkarski Legia - Lechia, który odbędzie się o godz. 20:30 w Warszawie przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Zbiórka w sobotę o godzinie 18:45 przed głównym budynkiem Marcovii - przy ulicy Wspólnej. Prosimy o przygotowanie 10 zł od każdej osoby za transport w obie strony - płatne u kierowcy przed wejściem do busa. Planowany odjazd na mecz około godziny 19:00. Około 23:00 powinniśmy być z powrotem w Markach.

W sumie cała grupa będzie liczyć 27 osób (chłopcy, trener i rodzice). Proszę pamiętać o zabraniu dokumentów tożsamości (chłopcy np. legitymacje szkolne), ponieważ w innym przypadku może być problem z wejściem na stadion. Bilety dla chłopaków i trenera są darmowe (Wojtek będzie miał komplet dla całej drużyny), natomiast dla rodziców płatne. Cena jest podana na bilecie a opłaty będzie przyjmował w sobotę W.Tomasik.

Proszę ciepło się ubrać (kurtki i czapki). Najlepiej, żeby chłopcy założyli bluzy dresowe Marcovii oraz zielone czapki z żółtym pomponem. Pozostały strój dowolny. Planujemy wspólne zdjęcie drużyny na stadionie Legii. Wtedy na chwilę chłopcy zdejmą kurtki, żeby zrobić fotkę w barwach klubowych.

Na stadionie będzie możliwość zakupienia jedzenia i picia (w przerwie meczu) więc proszę pamiętać o drobnym kieszonkowym dla chłopców.