Wycieczka na mecz Legia - Lechia

W dniu 2 kwietnia 2016 organizujemy grupowy wyjazd naszej drużyny z rocznika 2006 na mecz ekstraklasy piłkarskiej Legia Warszawa - Lechia Gdańsk. Mecz odbędzie się przy ul. Łazienkowskiej 3 o godz. 20.30.

Prosimy o pilne zgłaszanie się chętnych. Dzieci będą miały wstęp wolny, natomiast rodzice będą musieli zapłacić 35 zł. Obecność rodziców nie jest obowiązkowa ale mile widziana.

Do końca następnego tygodnia (25.03.2016)  musimy zamknąć listę chętnych. Będziemy potrzebować następujące dane: imię i nazwisko dziecka oraz rodzica (jeżeli będzie jechał razem z grupą) oraz obowiązkowo numery PESEL.

Zapisy i opłaty od rodziców przyjmuje Wojtek Tomasik.

Jeżeli będzie dużo chętnych to prawdopodobnie będziemy organizować transport autokarowy z Marek (w obydwie strony).